Ми не заможна еліта: Дружина Зеленського купила в олігарха пентхауз у Криму за півціни

0

Трикімнатний пентхауз у житловому комплексі “Імператор” у Лівадії (біля Ялти в окупованому Криму) на узбережжі Чорного моря Олена Зеленська придбала  у квітні місяці 2013 року вартістю 163 893 доларів.

У 2012 році, згідно з даними сайту domik.ua, квартири в ЖК “Імператор” продавалися від 3500 до 4000 доларів за кв. м.

На іншому ресурсі, indoor-estate.ru, квартири в цьому ж будинку, в той самий період продавалися мінімум по 2800 долари за кв. м

“Кримський агент із нерухомості на умовах анонімності підтвердив, що квартири, порівнянні з квартирами в ЖК “Імператор”, зазвичай продавалися в 2013 році за ціною від 2500 до 3000 доларів за квадратний метр, але ціна могла доходити й до 5000 доларів за метр”, – йдеться у повідомленні.

“Ця квартира була виставлена на продаж у квітні агентством нерухомості “Причал 82″ за ціною 790 668 доларів, тобто за ціною, вчетверо більшою за ту, яку було заплачено 2013 року, або по 5 195 доларів за квадратний метр”, – зазначає джерело Reuters.

Агентство не змогло знайти причини, чому квартиру 2013 року продали за ціною, в рази нижчою за ринкову.

Олександр Буряк, особа яка  продала квартиру, по телефону відмовив в коментарі з цього приводу та не відповів на письмові питання.

Агентство звернулося за коментарем до  Ігоря Коломойського, якого пов’язують із Зеленським.

“Коломойський висловив  думку, що Буряк продав квартиру Зеленській дешево, оскільки його банк не мав ліквідності і йому необхідно було швидко отримати готівку. Він не навів доказів на підтвердження цієї думки”, – повідомляє джерело.

Буряк був спостерігачем від команди Зеленського на батьківщині артиста,, Кривому Розі, на виборах президента 2019 року.

В ході президентської кампанії Зеленський позиціонував себе як людину, яка стоїть осторонь від еліти українського бізнесу та політики. Однак описана угода з купівлі пентхаузу в ЖК “Імператор” показує, що родина Зеленського отримала аби яку вигоду від угоди з членом так званої  заможної еліти.