Росію вкотре піймали на цинічній брехні

0

Польська прокуратура спростувала заяви агенції ТАСС про ніби то визнання польськими слідчими помилки пілотів,  яка стала причиною Смоленської катастрофи.

Минулого тижня польські прокурори здійснювали візит в Росію для проведення процесуальних дій, пов’язаних з оглядом уламків президенського Ту-154М, що знаходяться в ангарі на військовому аеродромі “Смоленськ-Північний”.

ТАСС повідомило, що слідчі Слідчого комітету Росії разом з польськими колегами вивчили фрагменти літака Ту-154М загиблого президента Польщі Леха Качинського, який розбився під Смоленськом у 2010 році.

“Як повідомили ТАСС у прес-службі Слідчого комітету РФ, матеріали розслідування свідчать про помилку екіпажу”, – кажуть російські журналісти.

Прес-секретар Нацпрокуратури Польщі Ева Бялик підтвердила, що  в травні польські прокурори були в Смоленську з метою огляду уламків, однак на основі їхніх дій не можна зробити висновок щодо вини пілотів.

“Огляд не був завершений. Прокурори повинні знову відправитися в Смоленськ, щоб продовжити процесуальні дії”, – повідомила вона і додала, що польські слідчі під час поїздки не спілкувалися з журналістами і не ділилися враженнями з російськими слідчими.