Суд остаточно вирішив питання між найбільшим виробником сигарет і податковою

0

Про це повідомляє прес-служба тютюнової корпорації.

Судова справа між ДФС і ПрАТ “Філіп Морріс Україна” на 635 мільйонів гривень закрита внаслідок скасування податкових повідомлень–рішень.

У 2015 році компанія втілювала спеціальний митний режим переробки на територіях українській митниць для подальшого експорту продукції отримавши відповідний дозвіл від Харківської ДФС.

“Філіп Морріс Україна” завдяки такому режиму отримала право на умовне звільнення від українського ввізного мита та інших податків на імпорт матеріалів для переробки компанією сировини, продукція з якої підлягала реекспорту.

“Постановою другого апеляційного адміністративного суду закрито провадження у справі про оскарження податкових повідомлень–рішень на суму 635 млн. грн. Справа була закрита в результаті скасування ДФС відповідних податкових повідомлень–рішень”, — йдеться в повідомленні.

“Така справа є першою в практиці органів ДФС і її результат є свідченням реальних кроків в напрямку змін та її готовності реагувати на сигнали бізнесу для забезпечення його нормальної роботи”, – зазначає компанія.