Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

“Я маю право”. В Україні запровадять систему безоплатної правової допомоги

0
Порошенко наголосив, що над 8 мільйонів громадян України мають право на безоплатну правову допомогу.

Національна рада реформ розглянула ініціативу президента, уряду та Міністерства юстиції щодо посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

«Дуже важлива і ініціатива, яку ми висуваємо разом з Урядом і Міністерством юстиції», – повідомив Петро Порошенко учасникам засідання про презентацію і обговорення концепції програми «Я маю право» щодо системи безоплатної правової допомоги.

«Понад 8 мільйонів громадян мають право на безоплатну правову допомогу, і сотні тисяч людей сьогодні звертаються по безоплатну правову допомогу і отримують її. Але цього не достатньо», – зауважив президент.

За його словами, пропонується започаткувати спільну програму, яка буде мати назву «Я маю право».

«І це буде не просто правова безоплатна допомога у судах, яка є і зараз. А це – безоплатні юридичні консультації, на які будуть мати право найменш захищені верстви населення», – наголосив глава держави.

Президент зазначив, що реалізація цього проекту дасть можливість українцям безкоштовно отримати відповідь: як нарахувати субсидію, як боротись із незаконним захопленням власності, яким чином захиститись від тих чи інших дій місцевої влади, яким чином захистити свої права.

«Це надзвичайно важливо», – підкреслив президент і подякував Уряду та Міністерству юстиції, які підготували відповідний проект.

«Я впевнений, що ця програма підвищить рівень захисту конституційних прав і свобод громадян, в тому числі, і з юридичної точки зору», – підкреслив президент.

Нагадаємо, що на початку жовтня Верховна Рада ухвалила законопроект “Про ратифікацію протоколів №15 і №16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод”.

Похожие записи

Электрокар Tesla S 85 2013 года за 57 тысяч долларов в прошлом году теперь должен стоить 34 тысячи

admin 3 месяца ago
В первый день нового года вступил в силу закон, предусматривающий введение льгот на ввоз в Украину электромобилей. По мнению экспертов авторынка, соблюдение его норм должно привести к удешевлению электромобилей... Подробнее

Почему аграрии снова блокируют дороги

admin 2 месяца ago
7 декабря 2017 года Верховная Рада приняла изменения в Налоговый кодекс, призванные сбалансировать бюджет-2018, и сам главный финансовый документ. Уже на следующий день крупнейшие аграрные ассоциации выступили с заявлением против... Подробнее

Минфин объявил войну налоговым махинациям с почтовыми пересылками

admin 5 месяцев ago
Министерство финансов внесло на рассмотрение Кабинета министров законопроект, в котором прописаны меры по борьбе с махинациям в сфере почтовых пересылок. Эта тема обсуждалась на круглом столе на тему «Почтовый... Подробнее

Новая Зайцева: киевлянин спас пешеходов от пьяной леди за рулем

admin 3 месяца ago
В Киеве патрульные задержали пьяную женщину за рулем, после того как к ним поступил сигнал от одного из неравнодушных киевлян. Об этом сообщает “Киев оперативный” в Facebook. “Итак, мадам... Подробнее

Отставить комментарий.

Your email address will not be published. Required fields are marked*