Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

“Я маю право”. В Україні запровадять систему безоплатної правової допомоги

0
Порошенко наголосив, що над 8 мільйонів громадян України мають право на безоплатну правову допомогу.

Національна рада реформ розглянула ініціативу президента, уряду та Міністерства юстиції щодо посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

«Дуже важлива і ініціатива, яку ми висуваємо разом з Урядом і Міністерством юстиції», – повідомив Петро Порошенко учасникам засідання про презентацію і обговорення концепції програми «Я маю право» щодо системи безоплатної правової допомоги.

«Понад 8 мільйонів громадян мають право на безоплатну правову допомогу, і сотні тисяч людей сьогодні звертаються по безоплатну правову допомогу і отримують її. Але цього не достатньо», – зауважив президент.

За його словами, пропонується започаткувати спільну програму, яка буде мати назву «Я маю право».

«І це буде не просто правова безоплатна допомога у судах, яка є і зараз. А це – безоплатні юридичні консультації, на які будуть мати право найменш захищені верстви населення», – наголосив глава держави.

Президент зазначив, що реалізація цього проекту дасть можливість українцям безкоштовно отримати відповідь: як нарахувати субсидію, як боротись із незаконним захопленням власності, яким чином захиститись від тих чи інших дій місцевої влади, яким чином захистити свої права.

«Це надзвичайно важливо», – підкреслив президент і подякував Уряду та Міністерству юстиції, які підготували відповідний проект.

«Я впевнений, що ця програма підвищить рівень захисту конституційних прав і свобод громадян, в тому числі, і з юридичної точки зору», – підкреслив президент.

Нагадаємо, що на початку жовтня Верховна Рада ухвалила законопроект “Про ратифікацію протоколів №15 і №16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод”.

Похожие записи

Как защитить аккаунт в соцсетях от собственного любопытства

admin 3 месяца ago
Кем ты был в прошлой жизни? Что о тебе говорит твоя аватарка? Как ты записан в телефоне у своих друзей? Эти вопросы выманивают персональные данные, которые мы зачастую бездумно... Подробнее

Цепочка Ярославского

admin 3 месяца ago
За последние полтора года харьковский бизнесмен Александр Ярославский стал чемпионом страны по бизнес-шопингу. В его холдинг DCH поочередно влились Харьковский тракторный завод, ГОК “Сухая Балка” и Днепровский металлургический завод... Подробнее

Апеляція втричі зменшила розмір арештованих коштів улюбленця полтавських чиновників

admin 5 месяцев ago
У грудні Апеляційний суд Полтавської області суттєво зменшив розмір арештованих коштів ПрАТ «Управління механізації будівництва №23» («УМБ №23»), яке Державна фіскальна служба підозрює у використанні послуг конвертаційного центру і... Подробнее

Він радий би до ректорства, але… гріхи не пускають

admin 4 месяца ago
Злочинна діяльність колишнього ректора НАУ Миколи КУЛИКА Намір здійснити невелике журналістське розслідування щодо гучних справ в НАУ періоду від 1999 року до 2015 року вивів нас на карні справи... Подробнее

Отставить комментарий.

Your email address will not be published. Required fields are marked*