Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

“Я маю право”. В Україні запровадять систему безоплатної правової допомоги

0
Порошенко наголосив, що над 8 мільйонів громадян України мають право на безоплатну правову допомогу.

Національна рада реформ розглянула ініціативу президента, уряду та Міністерства юстиції щодо посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

«Дуже важлива і ініціатива, яку ми висуваємо разом з Урядом і Міністерством юстиції», – повідомив Петро Порошенко учасникам засідання про презентацію і обговорення концепції програми «Я маю право» щодо системи безоплатної правової допомоги.

«Понад 8 мільйонів громадян мають право на безоплатну правову допомогу, і сотні тисяч людей сьогодні звертаються по безоплатну правову допомогу і отримують її. Але цього не достатньо», – зауважив президент.

За його словами, пропонується започаткувати спільну програму, яка буде мати назву «Я маю право».

«І це буде не просто правова безоплатна допомога у судах, яка є і зараз. А це – безоплатні юридичні консультації, на які будуть мати право найменш захищені верстви населення», – наголосив глава держави.

Президент зазначив, що реалізація цього проекту дасть можливість українцям безкоштовно отримати відповідь: як нарахувати субсидію, як боротись із незаконним захопленням власності, яким чином захиститись від тих чи інших дій місцевої влади, яким чином захистити свої права.

«Це надзвичайно важливо», – підкреслив президент і подякував Уряду та Міністерству юстиції, які підготували відповідний проект.

«Я впевнений, що ця програма підвищить рівень захисту конституційних прав і свобод громадян, в тому числі, і з юридичної точки зору», – підкреслив президент.

Нагадаємо, що на початку жовтня Верховна Рада ухвалила законопроект “Про ратифікацію протоколів №15 і №16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод”.

Похожие записи

Все осмотренные счётчики работали «в режиме двойной тариф»! Как проверить счётчик?

admin 3 месяца ago
Случайно обнаружили, что домашний электросчётчик завышает свои показания ровно в два раза из-за неверного подсчёта электронных импульсов. ВСЕ проверенные нами счётчики оказались работающими «в режиме двойной тариф»; Итак, как... Подробнее

Арестованы счета 30 компаний за отмывание $350 млн

admin 3 месяца ago
Счета арестованы в 29 банках. Приднепровский районный суд г. Черкассы арестовал средства на счетах 30 компаний в 29 банках по делу о легализации доходов, полученных преступным путем, при импорте... Подробнее

Персона грата: Сергій Ніжинський – я прийшов….

admin 3 месяца ago
Персона грата: Сергій Ніжинський – я прийшов…. i-ua.tv Подробнее

ТОП-10 изменений в процессуальные кодексы

admin 3 месяца ago
Как принятые изменения в процессуальные кодексы повлияют на работу нового Верховного Суда. Верховная Рада 3 октября приняла во втором чтении и в целом президентский законопроект № 6232 «О внесении изменений в... Подробнее

Отставить комментарий.

Your email address will not be published. Required fields are marked*