Крах… Невже знову люди Глави ОП Єрмака «пролетіли» повз призначення: цього разу «винна» Генпрокурор Венедіктова

Крах… Невже знову люди Глави ОП Єрмака «пролетіли» повз призначення: цього разу «винна» Генпрокурор Венедіктова
829 ПЕРЕГЛЯДІВ

Крайньою топ-новиною, що в певній мірі навіть приглушила тематику Коронавірусу були так звані «плівки Єрмака». Починаючи з 29 березня, часу коли депутат від «Слуги народу» Гео Лерос опублікував перші відеозаписи із Денисом Єрмаком (братом Глави ОП Андрія Єрмака) - чи не всі українські ЗМІ описували, аналізували і навіть створювали свої версії цього медійного буму. Та на сьогоднішній день прямих доказів того, що брати Єрмаки погрузли в корупції - де-факто немає. Згідно всіх фактів ця вся історія  раціонально перейшла в площину політичного замовлення, що спрямоване на знищення репутації Андрія Єрмака.

В даний час всі відео, безперечно, можна охарактеризувати звичайною нарізкою із зустрічей які проводились Денисом Єрмаком і в яких не зафіксовано жодних свідчень корупції. Крім того, важливим доказовим фактом відсутності злочину є те, що жодна із зафіксованих осіб – посаду не отримала. Тобто, можна сказати, що сам факт злочину – відсутній. Виходить так, що старання опонентів на знищення Андрія Єрмака були покладені в створення медійного шуму, тиску і саме під яким: або сам Глава ОП мав піти, або Президент мав би його відсторонити, звільнити.

Та в результаті Україна побачила доволі цікаву, а головне сильну позицію: Андрій Єрмак будучи впевнений, що це все є медійним пулом який нічого в собі несе – впевнено вистояв та найголовніше: попросив правоохоронні органи у всьому справедливо розібратись. Як результат народ побачив, що всі відео – це ніщо більше як наклеп, провокація. Але …це ще не все… з’явились нові факти…

Так, нещодавно в інтерв’ю «Українській правді» Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова заявила, що Голова ОП Андрій Єрмак рекомендував їй у штат певних людей. Пряма мова:

«Дивіться, ну, пан Єрмак мені правда рекомендував людей подивитися на заступників. Я подивилася і, на жаль, вони не підійшли мені» — сказала генпрокурорка.

Водночас вона зазначила, що Єрмак «жодним чином ні на чому не наполягав, він сказав: подивись, послухай і т.д.»

Що ж виходить: Глава ОП Андрій Єрмак, такий завзятий «корупціонер», що ніде не може притулити своїх людей?! Адже і тут його ставленики пролетіли повз «високі крісла»…

Чи може, нарешті вже потрібно дивитись на все відкритими очима?!!! Зрозуміло, що Єрмак жодного відношення до розставляння людей на посади за гроші, чи просто за його бажанням – не має, і це факт!!!

В цій ситуації варто відзначити Президента України Володимира Зеленського, який проявив вкрай велику мудрість і витримку. Адже на сьогоднішній день все явно зрозуміло, що всі відео і створення медійного шуму були спрямовані на усунення Єрмака. А це спричинило б послаблення політики самого Президента, що й хотіли вчинити опоненти. Тому зараз можна говорити, що всі ці дії були націлені перш за все завдати удару по Гарантові, та на щастя все вже стає де-факто явним.

На завершення хочеться згадати Гео Лероса, який в цій ситуації залишиться банально використаною людиною. Адже не факт, що його просто задіяли в сліпу, тобто даючи матеріали не вказали, що на них нічого серйозного не має. Тепер же Лерос, перш за все перед народом України у дуже не комфортній ситуації… Але це його вибір…

Теги: плівки Єрмака,Слуги народу,Гео Лерос,Денис Єрмак,Андрій Єрмак ,Ірина Венедіктова
Автор: admin.politica.com.ua

Связь с редакцией - politica.chat@gmail.com

Мої відео