На Чернігівщині розікрали майже півмільйона гривень на будівництво лікарні

  			На Чернігівщині розікрали майже півмільйона гривень на будівництво лікарні
1464 ПЕРЕГЛЯДІВ

Слідчі Головного управління Нацполіції розслідують дії підрядника та посадовця, яких підозрюють у заволодінні бюджетними коштами на спорудження лікарні у Талалаївці.

У 2016 та 2017 роках з бюджету спрямовувалися гроші на будівництво лікарні. За проєктом, об’єкт складається з дільничної лікарні на 100 ліжок та поліклініки на 200 щоденних відвідувань. Профільне управління обласної державної адміністрації та підрядна організація уклали угоду про будівництво.

Як інформує сайт Нацполіції, за даними слідства, до актів приймання будівництва були внесені неправдиві відомості. Обсяги фактично виконаних будівельних робіт істотно завищені. Поліція вважає, що керівник підрядної організації у змові з технічним фахівцем профільного підрозділу обласної влади умисно склали документацію таким чином, аби заволодіти бюджетними грошима.

У результаті таких дій держава понесла 450 тисяч гривень збитків.

Підряднику та посадовцю вже оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Максимальна санкція статті — позбавлення волі на строк до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певними видами діяльності ще на три роки.

stopcor.org

Связь с редакцией - politica.chat@gmail.com

Мої відео