Народний депутат від ОПЗЖ Федір Христенко і його «приховані скарби»… Чи заслуговує він бути у Верховній Раді

  			Народний депутат від ОПЗЖ Федір Христенко і його «приховані скарби»… Чи заслуговує він бути у Верховній Раді
171538 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом крайнього десятиліття соціально-політичне становище України явно не викликає захоплення серед народу. В більшості, все що бачимо, це як одні депутати, чиновники міняють на посадах інших, та по факту – сама ситуація в державі практично не міняється, ну не в кращу це точно. Тому й не дивно, що люди пристрасно стараються спостерігати за тими, хто має неабиякий вплив на їхнє життя. Звісно, що народові найперше цікава інформація про матеріальні блага наших «обраних», та крайнім часом особливо загострилось і питання розумового та духовного скарбу наших статусних «друзів». Адже ми що раз то більше маємо можливість спостерігати «елітні» конфузи, де не просто помітний легкий непрофесіоналізм, а й взагалі повна профанація. І чесно, від цього народ вже явно верне, тому ми вирішили спробували знайти серед цих всіх «непорозумінь» хоч якесь світле п’ятно…

Говорячи правду, признаємось – не все втрачено: в Україні серед депутатів є дуже багато дійсно розумних, духовно багатих і кваліфікованих кадрів. Та серед усіх, нас дуже зацікавив Федір Христенко, Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя». На шляху цієї людини в житті було багато труднощів. Але він не здавався і крок за кроком доводив перш за все собі, що і проста людина маючи велике бажання і прикладаючи багато зусиль може добитись успіху. Про нього по факту і з повагою можна сказати – Він зробив себе сам!

То що ж такого цікавого в цій безперечно достойній посади Народного депутата особистості?!

Федір Христенко є людиною не публічною та інформації про нього не так й уже багато. Але всі факти які нам вдалось роздобути свідчать, що він явно володіє прихованими «скарбами». Більше того, частиною з них непомітно ділиться із народом. То що ж це?

Як ми вже зазначали на початку публікації, Україна зараз відчуває велику нехватку професійних кадрів і це виливається на поверхню у різнобічних формах скандальних ситуацій. Федір же володіє величезними знаннями та професійними навичками, які зараз як ніколи потрібні нашій державі. Тому можна констатувати: виборці які його підтримали – прийняли важливе і правильне рішення, а він в свою чергу його виправдовує. Чого лиш варте відстоювання громадян у питанні запровадження «Ринку землі», де зайняв чітку позицію – земля найбільша цінність українського народу і вона не продається. Будучи членом Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики він є тим важливим інструментом в руках народу, який з усіх сил старається не допустити антиукраїнського дерибану нашого багатства. І до речі, це в нього добре виходить. Та для того, щоб мати обґрунтовані аргументи, потрібно бути освіченим фахівцем, ким він і є.

Левову частку своїх знань здобув у Донецькому національному університеті за спеціальністю   «Маркетинг» – закінчив із відзнакою та поступив в аспірантуру. До речі, із школи також вийшов із знаком відмінно. Та на досягнутому не зупинився і поїхав здобувати додаткові знання до Франції. Там навчався в одній із найкращих бізнес шкіл Європи – INSEAD. Даний заклад пропонує найкращу стаціонарну MBA-програму (магістр ділового адміністрування), що й поглиблено освоїв Федір Христенко. Як бачимо він освоїв неабиякий скарб – це знання , які зараз використовує на благо України.

Ну що ж і з одним багатством Федіра Христенка ми ознайомились, переходимо дальше, а це вже його особисте – сім’я. Ця сторона життя є більш закритою, і нічого дивного в цьому немає, адже сімейне щастя – любить тишу. Варто підкреслити, що пан Федір є чудовим сім’янином, прекрасна дружина за ним як за справжньою міцною кам’яною стіною, а любиму донечку вважає найбільшим своїм життєвим досягненням. Від близьких людей Федіра ми дізнались, що їхня сім’я є не просто взірцем любові і злагоди, а й наповнена великими духовними українськими цінностями, що перейняли вони від своїх батьків.

Підводячи маленький підсумок хочеться зауважити і підкреслити: в складний час для України такі професіонали як він – є вкрай необхідними. Великий багаж знань і любов  та відстоювання  українців вказують лиш на одне – він не просто заслужено є Депутатом Верховної Ради, він є справжнім і щирим представником народу у владі! А духовні цінності які він береже і плекає – є символом для наслідування ще багатьма поколіннями нашого народу.

Связь с редакцией - politica.chat@gmail.com

Мої відео