Ігор Мізрах : «Створено настрій одразу усім». В Ірпінському фаховому коледжі економіки та права відбувся захід, організований до Дня Миру

 Ігор Мізрах : «Створено настрій одразу усім». В Ірпінському фаховому коледжі економіки та права відбувся захід, організований до Дня Миру
243959 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні мав честь побувати  в Ірпінському фаховому коледжі економіки та права на заході, організованому  до Дня миру, куди мене було запрошено до складу журі.

 

Приємністю стало  масштабне захопливе дійство, в якому брали участь групи першокурсників та їх куратори. Початок -  велика хода армійським  кроком, з палкими дружніми гаслами, що лунали стадіоном, здавалося, на пів Ірпеня!  Це «завело» трибуни вболівальників. Створено настрій одразу усім!

І схотілося підтримати нашу молодь – таку енергійну, яскраву й щасливу! То ж я залюбки заспівав для всіх  присутніх.

Але ж далі розгорталося неймовірне дійство – змагання на краще виконання флешмобу. Маючи педагогічну освіту й досвід педагогічної праці, прекрасно розумію, скільки зусиль було докладено для підготовки такого заходу. А підготовка відчувалася в усьому: костюмах, прапорах, злагоджених діях учасників, звуковому оформленні та інших деталях. Але найбільше враження свята – це щасливі очі студентів!

Хочеться подякувати керівництву навчального закладу й зокрема директорові – Пілевич О.А.  за великий внесок у виховання молоді нашої держави!!!

 

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео