Злата Лагутіна: До завершення «Деклараційної кампанії 2021» залишилося менше тижня

Злата Лагутіна: До завершення «Деклараційної кампанії 2021» залишилося менше тижня
47802 ПЕРЕГЛЯДІВ

«До завершення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році залишилося 4 календарних дні. Цьогоріч останній день подання декларації про майновий стан і доходи настає 30 квітня 2021 року, а термін сплати задекларованої суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору – до 01 серпня 2021 року», – про це нагадала начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна.

Вона зауважила, що обов’язковому декларуванню підлягають доходи, які отримували громадяни протягом 2020 року. Зокрема, це доходи від надання в оренду рухомого та нерухомого майна, від продажу інвестиційних активів, у вигляді спадщини  та подарунків від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення, іноземні доходи.

Також декларуванню підлягають й інші доходи, отримані від податкових агентів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але не звільнені від оподаткування (наприклад: прощений (анульований) банком кредит).

Декларацію можна подати у один з таких способів: офлайн та онлайн.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами особисто або уповноваженою на це особою до Центру обслуговування платників за місцем реєстрації. Декларацію можна надіслати поштою (з  повідомленням про вручення та з описом вкладення), або ж при наявності кваліфікованого електронного підпису скористатися електронним сервісом ДПС – «Електронний кабінет».

Джерело: ДПС у м. Києві

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео