ВС 11 ноября 2025 в 13:01
Війна з росією
Протягом доби, з ранку 10 листопада до ранку 11 листопада 2025 року, російські війська здійснили 12 обстрілів по 6 населених пунктах в 5 територіальних громадах області. Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському районах.
Ворог застосовував БпЛА, РСЗВ, FPV-дрони по території Сумщини.
Внаслідок російських обстрілів території області постраждалих серед мирних жителів, на щастя, немає.
Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:
- у Сумській громаді пошкоджено об'єкти цивільної інфраструктури;
- у Зноб-Новгородській громаді пошкоджено та зруйновано приватні житлові будинки.
Ситуація на кордоні з рф
Ситуація на лінії фронту на Сумському напрямку 10 листопада 2025 року:
Ворог успіхів в штурмових діях і просуванні не досяг. Сили оборони України відбили всі атаки. Прикордонники на Північно-Слобожанському напрямку знищили щонайменше чотирьох військових рф, вісім ворожих укриттів, а також вразили склад БК, засоби автономного живлення та інженерну техніку.
Ворожі війська присутні в таких громадах:
- Хотінська громада: Володимирівка, Олексіївка, Кіндратівка, Костянтинівка, Біловоди, Андріївка та Степне;
- Юнаківська громада: Варачине, Юнаківка та Садки;
- Білопільська громада: Безсалівка;
- Миропільська громада: Олександрія.
Евакуація
За останню добу місцевими органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано одну людину.
Позов проти військових рф
Екоінспекція подала перший в Україні позов проти військових рф щодо відшкодування екозбитків на Сумщині. Йдеться про позов проти шести російських генералів, яким СБУ вже заочно оголосила підозри за бомбардування Сум 7 березня 2022 року.
Нагадаємо, ввечері 7 березня російські війська скинули щонайменше дев’ять фугасних авіабомб на територію Сумської громади. Внаслідок масованої атаки загинули люди, зокрема діти. Також були зруйновані будинки і знищено понад 200 дерев у лісовому масиві Сумського лісгоспу. Збитки оцінили у понад 1,7 млн грн, повідомили в Держекоінспекції у Сумській області.
ГАВ
На Сумщини ввели графіки аварійних відключень світла.
Освіта
За два місяці навчального року вихованці Центру еколого-натуралістичної творчості здобули 27 перемог. Учні взяли участь у п’ятнадцяти конкурсах, виставках, фестивалях і змаганнях різних рівнів і впевнено заявили про себе як про талановитих, цілеспрямованих і творчих особистостей. У скарбниці здобутків Центру – 27 перемог, зокрема дві – на міжнародному рівні, три – на всеукраїнському, вісім – на обласному.
Шкільний спорт
Завершена реєстрація для участі у третьому сезоні "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги". В цьому році сезон об’єднав близько мільйона учасників. Участь у шкільних лігах візьмуть 58 692 команди, зокрема 880 команд Сумщини, з 9362 навчальних закладів усіх областей України – загалом 939 072 учасники. Школярі змагатимуться у 12 видах спорту: баскетбол, баскетбол 3х3, кросовий біатлон, волейбол, гандбол, легка атлетика, регбі-5, спортивне орієнтування, настільний теніс, футбол, черліденг і шахи.
Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська військова адміністрація, ОК Північ, Національна поліція, ДСНС Сумщини, Кордон.Медіа




Коментувати цю новину post