Суперкар S1 LM розроблений як сучасне переосмислення гоночного McLaren F1 GTR, що переміг у легендарній гонці 24 години Ле-Мана у 1995 році
- Посилання скопійованоlink copied
Новий суперкар Gordon Murray S1 LM, створений легендарним інженером Гордоном Маррі — автором культового McLaren F1, встановив ціновий рекорд. На аукціоні RM Sotheby’s авто продали за 20,63 млн доларів, що зробило його найдорожчим новим автомобілем, коли-небудь проданим на відкритих торгах (виняток — благодійні аукціони).
Результат перевершив навіть культовий McLaren F1, який у 2021 році продали за 20,47 млн доларів.
Суперкар S1 LM розроблений як сучасне переосмислення гоночного McLaren F1 GTR, що переміг у легендарній гонці 24 години Ле-Мана у 1995 році. Маррі називає дизайн моделі «несхильним до часу», і авто дійсно зберігає філософію оригінального F1 — максимальна легкість та механічна досконалість.
Технічні характеристики S1 LM вражають:
- повністю карбоновий кузов;
- маса — лише 957 кг;
- атмосферний V12 GMA-Cosworth об’ємом 4,3 л;
- потужність — 708 к.с.;
- шестиступенева «механіка»;
- задній привід;
- тираж — усього 5 екземплярів.
Покупець рекордного авто отримає можливість не тільки персоналізувати власний суперкар разом із самим Гордоном Маррі, а й пройти доводочні тести машини разом з легендарним гонщиком Даріо Франкітті, триразовим переможцем Indy 500 і чотириразовим чемпіоном серії IndyCar.
Рекордний продаж S1 LM вкотре підтвердив: суперкарів ручної роботи, створених легендами автоспорту, у світі стає все менше — а їхня цінність лише зростає.





Коментувати цю новину post