05 квітня 2024, 23:01
Тренінг з надання невідкладної допомоги, відпрацювання спеціальних навичок з порятунку життя в умовах надзвичайних ситуацій та першої психологічної допомоги на полі бою, відбувся сьогодні в батальйоні Управління поліції охорони Черкаської області для поліцейських, охоронників воєнізованої охорони, інженерів, електромонтерів та чергових пункта управління.
Фахівці та поліцейські охорони продовжують вдосконалювати свої професійні навички з тактичної медицини, яка в умовах воєнного стану особливо цінна. Тренінг для них провів військовий медик, який охопив відпрацювання надання домедичної тактичної допомоги, взаємодопомоги, допомога та евакуація постраждалих під час артобстрілу. Поліцейські та охоронники практикували зупинку масивних кровотеч турнікетами, відпрацьовували свої навики на тринажер-маникені.
На завершення тренінгу в рамках проєктів «Пункт психологічних практик» та «Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», психолог УПО Ольга Кравець, розповіла, як надавати першу психологічну допомогу на полі бою. Отриманні знання важливі, оскільки під час бойових дій за пріоритетністю, перша психологічна допомога займає третє місце після виконання бойового завдання та першої медичної допомоги.
Підвищуємо кваліфікацію, аби діяти ефективно, завбачливо та надійно! З питань замовлення охорони або отримання консультацій телефонуйте на номер 9899 і ми подбаємо про вашу безпеку.
Разом до Перемоги!
Слава Україні!
Управління поліції охорони в Черкаській області