Джерело – poltava.to
0 Альбіна Ковпак01 листопада 2024, 16:11
За перший день початку опалювального сезону в Полтаві увімкнули 56 котелень.
Про опалення повідомили у «Полтаватеплоенерго» 1 листопада.
Цього дня у Полтаві розпочався опалювальний період 2024-2025. Котельні підприємство вмикає згідно з погодженим графіком. Загалом цей процес триватиме впродовж двох діб, тому частина полтавців отримає тепло у будинки 1 листопада, а решта – 2 листопада.
Станом на 15:00 фахівці «Полтаватеплоенерго» увімкнули 56 котелень. У разі відсутності опалення в оселях потрібно можна звертатися до балансоутримувачів житлових будинків, які обслуговують внутрішньобудинкові мережі.
Опалення на Полтавщині: чи готова область і як діятимуть у випадку блекауту
Станом на 17 жовтня об’єкти ЖКГ та соціальної сфери на 100% готові до роботи в осінньо-зимовий період. Фахівці підготували до опалення 6 тис. 795 житлових будинків, 109 навчальних закладів, 114 садочків, заклади охорони здоров’я, об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства, котельні та центральні теплові пункти.
На випадок блекаутів комунальні підприємства Полтавщини мають альтернативні джерела енергії. Ними область забезпечили на 94%: ще близько 60 генераторів до листопада обіцяли надати японці.
6 вересня «Полтаватеплоенерго» отримало акт готовності теплового господарства до опалювального сезону. Підприємство майже на 100% забезпечене генераторами, тому жителі області будуть з теплом у випадку блекауту. Також опалювати будинки без світла допоможуть когенераційні установки.
Нагадаємо, що когенераційні установки облаштовують для роботи котелень під час відключень світла.
Когенерація в Полтаві
Спеціальні установки різної потужності нададуть «Полтаватеплоенерго» для роботи котелень під час відключень світла. Детально про їхню кількість та потужність стане відомо після підписання Меморандуму між Полтавською міською радою, Полтавською обласною радою та німецькою агенцією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).
Організація підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини. Основні напрямки роботи компанії в Україні – економічний розвиток та енергетика.
Нагадаємо, що наразі фахівці вже встановили одну із трьох раніше придбаних когенераційних установок, триває підключення до обленерго.
Для фінансування встановлення другої установки необхідно підписати договір, наразі чекають переказу коштів, які заплатять підряднику. Її планують встановити та підключити до мереж до кінця 2024 року.