Про рік роботи у новому складі Черкаської обласної ради розповіли депутати найбільшої фракції ВО “ЧЕРКАЩАНИ”.
Про це йшлося на прессконференції за участі голови фракції Олександра Коваленка та депутатів.
– За результатами виборів ми маємо найбільшу фракцію, нашого представника було обрано головою ради, фракція представлена у восьми постійних комісіях, а три з них очолюють наші обранці.
Рік ми спільно працювали щоб виправдати високу довіру людей. Відповідальна робота депутатів в комісіях та під час сесійних засідань органічно поєднувалася з роботою в округах. Всі депутати нашої фракції мають реально працюючі громадські приймальні.
До різних органів державної влади депутатами направлено більше трьохсот звернень, які стосувалися конкретних проблем людей на місцях. Кожен депутат бере активну участь у житті громад від яких він обирався. Ми працювали до виборів, під час виборів і працюємо після виборів, – розповів Олександр Коваленко.
За інформацією голови фракції, пріоритетними для депутатів були наступні галузі на які спрямовувалися кошти: медицина і соціальна сфера (11 млн. грн.), покращення матеріально-технічної бази закладів освіти (27 млн. грн.), природоохороні і екологічні заходи (6,9 млн. грн.), ремонт доріг місцевого значення (400 млн. грн.)
Голова комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту Черкаської обласної ради Світлана Журба розповіла про пріоритети у розвитку медичної галузі.
– У сфері охорони здоров’я триває процес реформування, не завжди ці зміни толерантні до медзакладів. Але ми спрямовували роботу так, щоб зберегти роботу підпорядкованих обласній раді медзакладів, зберегти роботу мережі ФАПів навіть у невеликих громадах.
З перспективних напрямків — це розвиток трансплантації та побудова нового корпусу кардіологічного центру. Серцево-судинні посідають перше місце серед захворювань і наразі триває розробка проекту побудови сучасного кардіоцентру, – зазначила Світлана Журба.
Голова комісії з питань розвитку інфраструктури та ЖКГ облради Олег Петренко висловив сподівання щодо подальшого розвитку аеропорту.
– Окремо варто зупинитися на такому інфраструктурному проекті як відновлення роботи аеропорту. Фракція всіляко сприяє подальшій реалізації відновлення роботи летовища. Він вже з’явився на світовій мапі. Ми сподіваємося, що аеропорт потрапить до державної програми будівництва, що дасть можливість відновити повноцінний міжнародний аеропорт, – зазначив Петренко.
Член постійної комісії з питань екології та використання природних ресурсів Олександр Воскобойник відзначив, що робота була спрямована у напрямку ліквідації стихійних сміттєзвалищ та озеленення.