04 лютого 2025, 16:25
За процесуального керівництва прокурорів Городищенського відділу Смілянської окружної прокуратури місцевому жителю повідомлено про підозру за фактом незаконного збуту наркотичних засобів (ч. 1 ст. 307 КК України).
За даними слідства, на початку січня 2025 року чоловік, перебуваючи на обліку у лікаря нарколога як наркозалежний, отримав у медичному центрі пігулки, що містять у своєму складі наркотичний засіб «Метадон». Згодом чоловік вирішив підзаробити та продати зазначені пігулки.
Співробітниками поліції зафіксовано збут вказаною особою 5 пігулок за 500 грн.
Після цього підозрюваного було затримано та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводиться слідчими СВ відділу поліції № 2 Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області.
Довідково: за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України, чоловікові загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Черкаської обласної прокуратури