Реклама 107 Переїзд – велика подія
Як показує практика, за належної підготовки та організації переїхати в нове житло можна за одні вихідні, а то й за день. Головне — дотримуватися чіткого плану дій і за можливості замовити послуги з організації квартирного переїзду «під ключ», наприклад, тут inka-trans.ua/kvartyrnyi-pereyizd-kyiv.
Однак, навіть у такому випадку важливо діяти за чітким алгоритмом, щоб усе встигнути. У нашій статті розберемося, що саме потрібно врахувати.
Про що важливо пам’ятати під час організації квартирного переїзду?
-
Планування і терміни. Розпишіть по днях, що і в якій послідовності потрібно зробити. Краще починати підготовку мінімум за 1-2 тижні. Врахуйте необхідну кількість коробок і пакувального матеріалу, необхідність у транспорті та вантажниках, об’єм речей, що підлягають пакуванню, строки здачі старої та отримання нової квартири.
-
Сортування речей. Перегляньте всі шафи та полиці, безжально викидайте зламане і зіпсоване, віддайте те, чим давно не користуєтеся. Решту речей розсортуйте за категоріями: одяг і взуття, посуд, техніка, книги, документи тощо. Це істотно спростить пакування і розпакування.
-
Пакувальні матеріали. Заздалегідь придбайте або зберіть з підручних засобів достатню кількість коробок різних розмірів, пакувального паперу, повітряно-бульбашкової плівки, скотчу, стрейч-плівки, мішків для сміття, маркерів і ножиць.
-
Маркування коробок. У процесі пакування підписуйте кожну коробку: категорія речей, в яку кімнату визначена, вказівка «крихке», якщо вміст б’ється. Це заощадить багато часу і нервів під час розпакування на новому місці. Можна навіть скласти докладний опис вмісту кожної коробки.
-
Комунікація з учасниками процесу. Якщо Ви залучаєте помічників (друзів, родичів, вантажників), переконайтеся, що всі в курсі своїх завдань і термінів. Тримайте під рукою необхідні контакти — транспортної компанії, складальників меблів, адміністрації старого і нового ЖК або КК, щоб оперативно розв’язувати питання, які виникають.
Як уникнути помилок під час переїзду в нову квартиру?
Під час свого першого переїзду багато хто припускається одних і тих самих помилок. Серед них:
-
Недооцінка обсягу робіт і терміну підготовки. На практиці навіть за невеликого обсягу речей на збори та пакування в середньому потрібен тиждень. Починайте планувати завчасно, складіть детальний чек-лист справ по днях. Так Ви нічого не проґавите і не робитимете все в останній момент.
-
Неправильне пакування. Багато хто прагне заощадити на пакувальних матеріалах, використовуючи старі коробки та пакети. Але крихкі речі в процесі транспортування можуть не витримати й пошкодитися. Не скупіться на якісні коробки, повітряно-бульбашкову плівку, стрейч-плівку.
-
Неправильний розрахунок кількості транспорту і вантажників. Трапляється, що люди замовляють занадто маленьку машину, і в підсумку речі доводиться перевозити в кілька ходок, що істотно збільшує вартість і час переїзду. Або, навпаки, орендують непомірно великий транспорт. Оптимально розрахувати об’єм речей у кубічних метрах, помножити на 1,5 з урахуванням пакування і підібрати відповідну машину. Те саме стосується і вантажників: двох може не вистачити, а ось 5-6 просто заважатимуть один одному.
-
Відмова від страховки. Навіть якщо Ви наймаєте транспортну компанію з хорошими відгуками, завжди є ризик пошкодження майна в дорозі. Відмовляючись від страховки, Ви берете цей ризик на себе. Краще заплатити невеликий відсоток від вартості за гарантію збереження своїх речей.
-
Перевезення цінностей із загальним вантажем. Ніколи не пакуйте цінні речі, важливі папери, великі суми грошей у загальні коробки. Завжди тримайте їх при собі, в ручній поклажі або спеціальному вогнетривкому боксі. Так Ви убезпечите себе від ризику втрати або крадіжки.
Спланувати переїзд – легко!
Discussion about this post