Київ-Баскет у вирішальному матчі серії переміг Прикарпаття-Говерлу та вийшов у півфінал Суперліги – Федерація баскетболу України
Суперліга Київ-Баскет здобув перемогу в третьому матчі першого раунду плей-оф Суперліги, здолавши на домашньому майданчику Прикарпаття-Говерлу. Команда Дмитра Забірченка виграла...
ПОДРОБНЕЕ















