(Джерело – фейсбук-сторінка об’єднаної штурмової бригади «Лють»)
0 Альона Ягольник22 лютого 2024, 15:02
Бійці штурмової бригади разом із ЗСУ відбивають ворожі атаки на різних напрямках.
Про це під час брифінгу розповів заступник командира полку Управління №3 об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» Дмитро Хміль 22 лютого.
До складу об’єднаної штурмової бригади «Лють» входять воїни з різних областей України. Серед них є правоохоронці з Полтавщини, з них майже 70% складають бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава». Підрозділ має проводити штурмові дії, знешкоджувати диверсійно-розвідувальні групи й незаконні збройні формування ворога тощо.
За його словами, думки, що поліція не воює – це міф. Адже правоохоронці разом із ЗСУ виконують бойові завдання на «нулі». Бригада брала участь у звільненні Кліщіївки, у боях поблизу Курдюмівки, Майорська. Здебільшого тримають оборону на бахмутському напрямку. Роботу батальйону, а зокрема воїнів, відзначають на державному рівні.
Раніше ЗМІСТ писав, що Андрій Мельник – 29-річний боєць штурмової бригади «Лють», який рік боронить Україну на фронті. Почесний нагрудний знак «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного воїн отримав за розмінування стратегічного об’єкта на Донеччині восени торік. Військовий говорить, що працювати доводилося під постійними обстрілами з літаків та гелікоптерів. Сама територія була замінована мінами різного калібру.
Розмінування цієї ділянки врятувало життя воїнів, які пізніше виконували там бойові завдання. Також цією дорогою згодом вдалося безперешкодно вивозити поранених.
«Гвардія наступу»
У межах рекрутингової кампанії «Гвардія наступу» шукають сильних та вмотивованих бійців до восьми бригад у системі Міністерства внутрішніх справ. Сьогодні вона активно розгортається на Полтавщині. Цей проєкт особливий метою добровільно залучити охочих стати до війська, навчити поводитися зі зброєю і зрештою відвоювати українські території, які тимчасово окупував російський солдат.
Раніше розповіли, як відбуватиметься процес рекрутингу. ЗМІСТ пояснює, що таке «Гвардія наступу», чим вона відрізняється від мобілізації, як стати до її лав і що чекає на рекрутів.