Капітан Шахтаря прокоментував результат матчу проти Марселя у Лізі Європи | Єврокубки
Капітан донецького «Шахтаря» Тарас Степаненко поділився емоціями від нічиєї з «Марселем» у плей-оф Ліги Європи. «Я думаю, що грали добре. Були моменти,...
ПОДРОБНЕЕ











