Жіноча Суперліга: Київ-Баскет вдруге переграв Франківськ-Прикарпаття, Рівне взяв реванш у Вінниці – Федерація баскетболу України
Жіноча Суперліга Столичний Київ-Баскет завдав чинним чемпіонам Франківську-Прикарпаттю другої поразки за добу 74:59 і затвердились в статусі одноосібного лідера чемпіонату.Підопічні Олени Федченко виграли три з чотирьох чвертей і здобули комфортну перемогу з різницею у...
ПОДРОБНЕЕ








