Світ не стоїть на місці. Ми живемо в еру інновацій, і генератори інверторні – цьому яскравий приклад. Вони поєднують в собі потужність і компактність, забезпечуючи стабільну енергію там, де вона найбільш потрібна. Якщо ви коли-небудь задумувались про резервне джерело енергії, тоді варто розглянути цей варіант.
Генератор чи інвертор – у чому різниця?
Генератор і інвертор – це два різні пристрої для отримання енергії. Генератори перетворюють механічну енергію в електричну. Вони більше підходять для великих навантажень і будівельних майданчиків. Адже зазвичай шумні та витрачають багато палива. Інвертори ж працюють набагато тихіше і економніше. Вони безпечні для вразливої до перепадів струму техніки, як-от комп’ютери та телевізори, так як видають “плавну” енергію. Це ідеальне рішення для дому, подорожей і кемпінгів.
Переваги та недоліки інверторних генераторів
Як і будь-які інші пристрої, ці генератори мають свої переваги і недоліки.
До переваг можна віднести:
- Тихий режим роботи. Вони не створять дискомфорту ні для вас, ні для сусідів, адже працюють значно тихіше за звичайні генератори
- Економія палива. Завдяки інтелектуальній системі регулювання потужності, вони споживають менше палива, що економить ваші гроші.
- Безпечна енергія. Ці генератори виробляють стабільну енергію, яка безпечна для чутливої техніки, такої як комп’ютери та телевізори.
- Компактність і мобільність. Вони легкі та компактні (в 2-3 рази менші за класичні генератори, оскільки не потребують потужної вентиляції). А деякі моделі навіть виготовляються у формі валіз.
- Екологічність. Завдяки ефективному використанню палива, інверторні генератори менше забруднюють навколишнє середовище
- Стійкість до зовнішнього впливу. З рівнем захисту IP23, їх можна безпечно використовувати на відкритому повітрі навіть за поганих погодних умов.
Недоліками можна вважати:
- Вища вартість. Інверторні генератори зазвичай дорожчі за традиційні. Це може бути значним мінусом для деяких покупців.
- Менша потужність. Їх потужність переважно не більше 7 – 8 кВт. Проте цього цілком достатньо для середньостатистичного споживача.
- Складність обслуговування. Можуть потребувати більшого технічного обслуговування через складність своєї конструкції.
Класифікація інверторних генераторів
Згідно з певними критеріями, ці генератори поділяються:
За потужністю:
- малі (до 1 кВт): ідеальні для кемпінгу, подорожей і живлення невеликих пристроїв;
- середні (1-3 кВт): підходять для резервного живлення будинку або роботи в саду;
- великі (понад 3 кВт): використовуються для живлення всього будинку.
Спосіб управління:
- ручний стартер;
- електричний пуск.
За типом будови:
- відкритий корпус: передбачає серйозні навантаження, що потребують посиленої вентиляції;
- закритий корпус: моделі з високим класом захисту від пилу.
Інверторні генератори забезпечують комфорт і електроенергію у будь-яких умовах. Вони ідеально підходять для дому, кемпінгу та подорожей. Ці пристрої стануть незамінними помічниками на вуличних заходах і ярмарках, у мобільних медичних станціях. Тому, якщо ви хочете отримати електричну енергію високої якості за невеликих витрат палива, завітайте на Electro100, щоб обрати те, що вам потрібно.