Голова МСЕК у Рівненській області Ольга Смолярчук задекларувала 317,6 тис. гривень зарплати та 92.4 тис. інших доходів (майже вся сума – пенсія), опинившись в останній п?ятірці серед голів МСЕК.
Про це повідомляє видання «Слово і діло».
Разом з тим, голова Полтавського обласного центру МСЕК Дмитро Паламарчук заробив торік 731,5 тис. гривень. Крім того, він отримав 113,2 тис. гривень зарплати за сумісництвом. То ж він «взяв першість» за сумою зароблених на посаді очільника МСЕК серед однойменних посад по Украіні.
Найменшу зарплату за минулий рік – 221,5 тис. гривень – задекларувала керівниця МСЕК у Вінницькій області Юлія Даниленко. Масштабну схему ухилення від мобілізації викрили на Рівненщині. До схеми щодо ухилення від мобілізації крім трьох організаторів виявилися причетними 26 медиків. Серед них – посадовці медико-соціальних експертних комісій обласного центру. Фейкова інвалідність коштувала «клієнтам» 15-20 тис. доларів США. Під час обшуків у фігурантів вилучили понад 14 млн грн. Організатори схеми затримані, повідомляли ми раніше.
Також Печерський суд Києва сьогодні заарештував із можливістю застави керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу, підозрювану у незаконному збагаченні. Під час обшуків у неї в кабінеті знайшли 100 тисяч доларів, підроблені медичні документи та списки чоловіків із фіктивними діагнозами. Вдома було виявлено мільйони гривень та доларів готівкою. З'ясувалося також, що родина Крупи володіє нерухомістю у Хмельницькому, Львові, Києві та за кордоном, елітними автомобілями, готельно-ресторанним комплексом, а на валютних рахунках у них ще майже 2,3 млн доларів. Усього цього у щорічній декларації членів сім'ї немає.
Згідно з декларацією, в 2023 році Тетяна Крупа заробила 597,3 тис. гривень. Крім того, вона отримала 1 млн 376,6 тис. гривень інших доходів, у тому числі зарплату за сумісництвом (64,2 тис.), дивіденди (305,5 тис.), пенсію (166 тис.), дохід від надання майна в оренду (143,9 тис. гривень).