У Білогір’ї за незаконну порубку дерев перед судом постане місцевий житель. Правоохоронці встановили, що місцевий житель, не маючи спеціального дозволу на використання лісових ресурсів, самовільно зрізав 20 дерев. Своїми протиправними діями чоловік завдав громаді збитків на суму понад 106 тисяч гривень.
Взимку на території Білогірської тергромади дільничні офіцери поліції помітили чоловіка, який перевозив деревину. Зупинивши його, поліцейські з’ясували, що місцевий житель без жодних дозвільних документів зрізав 20 дерев, які віз додому.
На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група, яка зафіксувала факт незаконної порубки та перевезення дерев. Поліцейські вилучили з місця події бензопилу та порізані дерева.
За вказаним фактом слідчі Шепетівського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження та за процесуального керівництва прокуратури оголосили чоловікові підозру за ч. 4 ст. 246 (Незаконна порубка та перевезення лісу, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.
Наразі правоохоронці завершили досудове розслідування та направили обвинувальний акт до суду. Міру покарання чоловікові визначить суд.
Поліція Хмельницької області
- Коментарі
- Увійти
- Зареєструватися
- Підписатися Відписатися
Коментувати… Підписатись на коментарі тут Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість Опублікувати Завантаження коментаря… Коментар буде оновлено через 00:00.
Будьте першим, хто залишить коментар.
Discussion about this post