З відкритих джерел
0 Анастасія Чайковська13 травня 2025, 14:05
Металодетектори потрібні для посилення безпеки учнів під час уроків. Три таких уже є в області і зʼявляться в Полтаві.
Про металодетектори Garrett Multizone 13 травня розповів начальник відділу організації Служби освітньої безпеки поліції в Полтавській області Ігор Дрібний на засіданні робочої групи щодо інформаційної кампанії проти вербування дітей Росією.
Служба освітньої безпеки працює на Полтавщині з квітня 2024 року. Завдання її інспекторів – створити безпечне освітнє середовище в умовах воєнного стану. Вони слідкують за пропускним режимом, аби ніхто не міг пронести заборонені предмети і речовини. Також попереджають прохід сторонніх людей середину шкіл.
Для посилення безпеки у школах Полтавщини встановили три арочні металодетектори Garrett Multizone і ще три планують встановити у Полтаві. Також у десяти школах інспектори мають річні металошукачі від Garrett і невдовзі планують закупити ще чотири подібні металошукачі.
ЗМІСТ писав, що у школах Полтавщини також хочуть встановити тривожні сигналізації.
Місцевій владі доручили створити в закладах освіти інфраструктуру безпеки, встановивши:
- комплекси тривожної сигналізації, які підключені до пунктів централізованого спостереження та реагування;
- стаціонарні металодетектори;
- огорожі.
До кінця жовтня місцеві районні військові адміністрації, влада громад і Департамент освіти мають інформувати Полтавську ОВА про вжиті заходи.Нагадаємо, що у школах різних районів Полтавщини розпочали працювати офіцери безпеки. Вони мають стежити за безпекою дітей.
Безпека в школах Полтавщини
Мета проєкту «Служба освітньої безпеки» – захистити дітей у школах в умовах повномасштабної війни. Офіцери повинні стежити за безпекою та розумітися на психології дитини аби вчасно допомогти їй. Окрім цього, офіцери будуть медіаторами між адміністраціями шкіл, батьківськими комітетами й дітьми.
Наразі посади офіцерів служби освітньої безпеки запровадили у таких громадах області:
- Миргородській;
- Гадяцькій;
- Лохвицькій;
- Шишацькій;
- Великосорочинській;
- Заводській;
- Горішньоплавнівській;
- Кременчуцькій;
- Диканській;
- Карлівській;
- Ланівській;
- Чутівській;
- Скороходівській;
- Білицькій;
- Кобеляцькій;
- Зіньківській;
- Новосанжарській;
- Опішнянській;
- Котелевській;
- Лубенській.
Офіцери служби перебуватимуть у школах повний робочий день та виконуватимуть три основні функції: правоохоронну, просвітницьку та наставницьку.
Офіцери забезпечуватимуть контроль пропускного режиму в закладах, не допускатимуть до шкіл сторонніх людей, запобігатимуть перенесенню небезпечних предметів. Також вони проводитимуть інтерактивні заняття й заходи, що сприяють патріотичному вихованню.
Discussion about this post