0 Євгеній Даценко23 жовтня 2024, 13:10
Олександр Скрипніченко був батьком трьох дітей. Через російське вторгнення пішов захищати Україну. 33-річний воїн загинув у бою з окупантами на Донеччині.
За фронтові звитяги захисника посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Хорольської громади 23 жовтня.
Історія Олександра Скрипніченка
Захисник народився 19 червня 1989 року в Доброславі на Одещині. Своє дитинство і юність він провів у Покровській Багачці на Полтавщині.
Олександр Скрипніченко
Олександр Скрипніченко став на захист України 20 березня 2022 року. На фронті воїн служив у лавах 71-ї окремої єгерської бригади на посаді розвідника-кулеметника.
Життя воїна обірвалося під час виконання бойового завдання. Це сталося 6 березня поблизу Новоселівки Краматорського району на Донеччині. У загиблого військовослужбовця залишилися дружина, син та двоє доньок.
«Його відданість обов’язку, мужність і незламний дух надихають багатьох побратимів. Ті, хто знав Олександра, згадують його як людину з великим серцем і незламною волею. Він був справжнім патріотом, готовим на будь-які жертви задля майбутнього своїх дітей, рідні та країни», – пишуть земляки.
Вічна пам’ять захисникові!
Дмитро Поляцький народився 1 березня 1976 року в Калузі, виріс у родині військового. Згодом родина переїхала в Україну, поселилася у Пирятині. У перший день повномасштабної війни, 24 лютого, Дмитро Поляцький пішов добровольцем захищати Україну від окупантів.
У перші дні чоловік брав участь в обороні Києва. Згодом воював під Ізюмом, Бахмутом та Соледаром. На фронті був командиром розвідувального взводу стрілецького батальйону, мав звання старшого лейтенанта. Воїн загинув 7 лютого 2023 року під час виконання військового завдання у районі Бахмута. За звитягу на полі бою Президент відзначив захисника медаллю «Захиснику вітчизни», однак забрати її воїн не встиг.
Андрій Оніщенко із перших днів повномасштабного вторгнення Андрій Оніщенко став на захист України.
Майже два роки захисника вважали безвісти зниклим під час контрнаступу на півдні, проте згодом у громаду надійшла звістка про його загибель 2 вересня 2022 року. Життя військовослужбовця обірвалося поблизу Нововознесенського на Херсонщині. Звитягу полеглого Андрія Оніщенка Президент України відзначив орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Discussion about this post