Усі населені пункти області, де є централізовані котельні, розпочали опалювальний сезон. Відпрацьовані можливі сценарії та план дій на випадок аварійних відключень. Про це на брифінгу в медіацентрі ОВА повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Окрім об’єктів, що опалюються централізовано, соціальні заклади запускають власні газові та твердопаливні котельні. На випадок аварійних відключень є резервні джерела енергоживлення. Бригади готові до термінового реагування.
– Важливим питанням на сьогодні також є енергостійкість Черкащини, – зауважив очільник області. – Усі громади я передовсім орієнтую на посилення власної стійкості. Зі зрозумілих причин, не буду про це детально говорити. Ми на рівні ОВА активно співпрацюємо з підприємствами, що мають стратегічне значення для економіки області та її життєдіяльності: щодо оптимізації споживання електроенергії, залучення резервних джерел живлення, впровадження розподіленої генерації та альтернативних джерел енергії.
Нині в області діють 1464 об’єкти розподіленої генерації. Кожна станція, установка – важлива ланка для підтримки нашої єдиної енергетичної мережі.
– Держава зі свого боку дає інструменти і фінансовий ресурс для нарощування енергостійкості, – додав Ігор Табурець. – Плюс є додаткові програми донорської допомоги для тергромад. Ми в ОВА завжди готові надати необхідні консультації. Бо тільки разом і з максимальною відповідальністю від кожного ми зможемо долати всі виклики.
Детальніше у відео.
Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:
- Facebook Черкаської ОВА
- Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
- Телеграм-канал Ігоря Табурця
- Ватсап-канал Черкаської ОВА