Реклама Пакування меблів перед переїздом
Останніми роками переїзди в багатоповерхові будинки стають дедалі популярнішими. Це пов’язано зі збільшенням кількості новобудов, а також із розвитком програм, які роблять квартири в таких будинках доступнішими.
Так, згідно з інформацією однієї зі служб київського вантажного таксі (www.davay-pereedem.com/ua/perevezennya-mebliv), до 30% заявок у мувінгові компанії у великих містах припадає на багатоповерхові новобудови.
Однак переїзд у багатоповерхівку завжди пов’язаний з певними труднощами, особливо якщо йдеться про перевезення великогабаритних меблів або крихких і цінних предметів обстановки.
Що враховувати при занесенні меблів у висотні будинки?
- Ліжка, шафи та комоди часто доводиться повністю розбирати, щоб пронести вузькими коридорами та сходами. Демонтаж дає змогу зменшити габарити й полегшити транспортування предметів у розібраному вигляді.
- Під час спуску великогабаритних меблів іноді доводиться використовувати мотузки або підіймати предмети інтер’єру краном-маніпулятором. Речі переміщують із квартири через вікно або балкон.
- Під час підйому меблів вузькими сходами важливо стежити за габаритами. Важливо переконатися, що вони дають змогу занести меблі в ліфт цілком. Потрібна особлива обережність, щоб не пошкодити ліфт і меблі під час транспортування.
- Краще залучати досвідчених вантажників, які допоможуть безпечно й акуратно перемістити меблі. Заздалегідь обговоріть особливості підйому і спуску вантажів з транспортною компанією.
- У деяких житлових комплексах існують обмеження за часом для проведення переїзду. У таких випадках варто попередити сусідів заздалегідь про проведення заходу.
Основні правила завантаження і розвантаження під час перевезення меблів
- Через відсутність спеціальних паркувальних місць вантажівку часто доводиться ставити далеко від під’їзду. Краще заздалегідь зарезервувати місце поруч або перекрити проїзд.
- Слід використовувати тільки вантажний ліфт для підйому меблів, якщо такий є. Це дає змогу істотно скоротити час і полегшити транспортування. Необхідно переконатися, що габарити меблів дозволяють скористатися ліфтом.
- Розвантаження слід проводити максимально швидко, щоб мінімізувати незручності для мешканців будинку. Мешканців під’їзду попередньо інформують про майбутнє розвантаження. Такий захід допоможе уникнути незручностей, якщо в житловому комплексі заплановані інші масштабні заходи.
- Вантажники повинні максимально акуратно переміщати меблі, не зачіпаючи стіни та двері. Слідкуйте за тим, щоб фахівці заздалегідь покрили кути плівкою або м’яким матеріалом, щоб не пошкодити спільне майно мешканців будинку.
Discussion about this post