Фото ЗМІСТу
0 Альона Ягольник10 листопада 2024, 14:11
Акції на підтримку військовополонених проводять щомісяця або й частіше, щоб підтримати родини бійців та підвищити моральний дух військовослужбовців.
Підтримка військових, полонених та їхніх родин – головна мета учасників акцій, які вимагають повернення захисників додому, 10 листопада ЗМІСТу розповіла співорганізаторка Олександра:
«У мене нікого в полоні немає, але я допомагаю сімʼям полоненим. Окрім цього, це допомагає військовослужбовцям, які їх бачать. Військові часто дякують, адже знають, що ні про кого не забудуть і ми будемо боротися за всіх».
Акція на підтримку полонених у Полтаві на вул. Небесної Сотні 10 листопада
Акція на підтримку полонених на вул. Соборності 10 листопада «Не дай забути про них». Акція на підтримку полонених у Полтаві Free Azov – один із основних закликів учасників акцій Полтавці вимагають повернення полонених біля міської ради «Сигналь». Учасники акції закликають водії підтримати полоненихНа акції приходять рідні і друзі сімей військовополонених. «Полтавська спільнота родин захисників Азовсталі та Маріуполя» має власні спільноти у соціальних мережах. Стежити за їхніми новинами можна в інстаграмі чи телеграм-каналі. Також анонси заходів публікує ЗМІСТ.
Олександра каже, що учасниками акцій усе частіше стають і небайдужі полтавці, які хочуть підтримати рідних полонених і показати патріотичну позицію. Для цього достатньо прийти на акцію і долучитися до неї. Приміром, захід 10 листопада підтримала й спільнота Drive Family Poltava.
Учасники акцій запрошують долучатися, разом збиратися на акції, щоб показувати небайдужість й продовжувати підтримувати військо.
Учасники заходу хочуть привернути увагу до маріупольського гарнізону. Воїни знаходяться в полоні близько 2 років й потерпають від катувань. Акція відбувається для того, аби нагадати про захисників та щонайшвидше повернути їх додому.
ЗМІСТ писав, що учасників акцій підтримки полонених воїнів та цивільних закликають не поширювати персональні дані про бранців. Ними можуть скористатися росіяни, які утримують захисників у неволі, а також шахраї.
Інфопростір також моніторять шахраї для виманювання грошей у родин, які чекають з полону та незаконного утримання своїх рідних.
Додамо, що такі акції проходили на Полтавщині не одноразово. Людей закликають долучатися, а водії можуть сигналити на знак підтримки.