У Славуті слідчі встановлюють обставини та свідків ДТП, в якій травмувався 40-річний пішохід. Дорожньо-транспортна пригода сталась 31 серпня о 20:40 годині на автодорозі сполученням Корець-Славута-Антоніни.
Попередньо встановлено, що 45-річний житель Ізяслава, керуючи автомобілем «Kia Sportage», допустив наїзд на пішохода, 40-річного місцевого жителя, який рухався у попутному напрямку.
Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до реанімаційного відділення Славутської міської лікарні.
Наразі медики оцінюють стан здоров’я потерпілого як важкий.
За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України і наразі встановлюють усі обставини події.
Поліцейські звертаються до громадян, які були свідками чи очевидцями ДТП або можуть володіти будь-якою інформацією, що становить інтерес для слідства, з проханням звернутися до відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СВ Шепетівського райуправління поліції за адресою: м. Шепетівка, вул. Захисників України, або зателефонувати за номером (067) 831-71-04 чи 102!
Шепетівське районне управління поліції
- Коментарі
- Увійти
- Зареєструватися
Коментувати… Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість Опублікувати Завантаження коментаря… Коментар буде оновлено через 00:00.
Будьте першим, хто залишить коментар.
Коментувати цю новину post