Haval офіційно представив у Китаї оновлений Haval Raptor із квадратними фарами. Машина представлена у двох комплектаціях – Pro та Ultra, вже на старті запропоновані великі знижки – до $3700. Так, вартість машини становить $28,5 і $30,7 тис., але перші покупці, які здають свій автомобіль в залік, можуть розраховувати на такі ціни: $136,9 і $146,2 тис.
Новий Haval Raptor отримав оновлений дизайн передньої частини, натхненний традиційним китайським архітектурним мистецтвом «шип та паз». Розміри машини становлять 4800х1950х1843 мм, колісна база -2738 мм. Кут в’їзду – 25 градусів, кут з’їзду – 32 градуси, а мінімальний кліренс – 223 мм у розвантаженому стані та 185 мм при повному завантаженні.
Всередині Haval Raptor оснащений двоспицевим кермом, спрощеною кнопковою панеллю та центральним екраном, який може відображати панорамні зображення. Об’єм багажника становить 586 літрів, а максимальний простір після складання сидінь – 1404 літри. Під капотом позашляховика встановлено новий 2,0-літровий турбомотор потужністю 238 л у поєднанні з 9-ступінчастим «роботом» із двома зчепленнями. Заявлена середня витрата -8,65 літра на 100 км. Автомобіль розганяється до 100 км/год за 8,1 секунди.
Haval Raptor має систему повного приводу та дев’ять режимів водіння (спорт, еко, сніг, бруд, пісок та ін.). Позашляховик може бути додатково оснащений буксирувальним пристроєм, максимальна маса причепа, що буксирується, — 1600 кг.
Це теж варте вашої уваги – Франція представила підводний човен з автономністю плавання 270 днів
Discussion about this post