Інколи й навіть зараз, під час зимових холодів, відмовитися від морозива буває важко. Але чи не спричинить цей продукт біль у горлі і навіть ангіну?
Експерти і медики впевнені, що це міф. А деякі педіатри і терапевти радять у складі комплексного лікування певних форм тонзиліту використовувати жирне натуральне морозиво.
Про це пише Фіртка з посиланням на Рівне Вечірнє.
Воно допоможе зняти набряклість, полегшить дихання і, звичайно, покращить настрій, що дуже важливо для хворої людини. У деяких східних культурах заборонено вживати охолоджені продукти у зимовий час, бо вони відбирають енергію.
І справді, під час важкого гірського переходу навряд чи захочеться такого смаколика. Але перебуваючи в теплій кімнаті або в затишному кафе, можна дозволити собі одну порцію морозива.
Єдине, про що варто пам’ятати, це про калорійність цього десерту і велику кількість цукру в його складі.
Однак і в цьому випадку переживати не варто. Головне — знати міру! Класичні різновиди морозива, як і інші молочні продукти, є одними з найкращих природних джерел кальцію.
Проте зловживати ними, особливо увечері, не можна. Що стосується запасу енергії, то прості вуглеводи, що містяться в морозиві, покращують життєвий тонус і загальне самопочуття.
Але, на жаль, цей ефект дуже швидко минає, тому про повноцінний сніданок, обід чи вечерю морозивом не йдеться. Воно має бути лише десертом.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
“Антиядерна” дієта: що варто знати, щоб максимально захистити свій організм від радіації
Як нагріти чи приготувати їжу без електрики: поради, що стануть в пригоді
Екологічно чистий: прикарпатський фермер розповів, як з козячого молока зварити пармезан (ФОТО)