23 жовтня Сахновецька громада зі скорботою та вдячністю провела в останню земну дорогу солдата, стрільця-помічника гранатометника 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А4058 — Мазура Юрія Олеговича. Йому назавжди залишилося 31…
У червні 2024 року до родини надійшла страшна звістка — солдат Юрій Олегович зник безвісти. Мама Людмила Миколаївна, дружина Ольга, брат Віталій не втрачали надії, щиро вірили, що станеться диво. Але війна — безжальна і наші Герої платять надто високу ціну — віддають власні життя, аби зупинити ворога та захистити кожен клаптик української землі.
За офіційними даними, Захисник України Юрій Мазур загинув 29 червня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Водяне Донецької області.
Лише тепер зболене тіло Героя повернулося до рідного дому, щоб знайти вічний спочинок у рідній землі.
Навколішки зустрічали Героя у Сахнівцях — усі, кому болить війна, хто усвідомлює велич подвигу земляків, які повертаються додому “на щиті”. Вони віддали життя за кожного з нас. І ми перед ними — в неоплатному боргу.
Траурний кортеж прибув до храму Іоанна Богослова, де священнослужителі Православної Церкви України відслужили чин відспівування. У спільній молитві просили вічного Царства Небесного для загиблого воїна — Героя вже Небесного війська, котрий виконав одну з головних заповідей Божих — віддав життя за свого ближнього.
В останню путь Героя проводжали під звуки оркестру та церковних піснеспівів. У рідних Сахнівцях дорогу воїна щедро встелили осінніми квітами, зустрічали з державними прапорами, схиляли голови, стоячи на колінах. На рідному подвір’ї зійшлися рідні, друзі, однокласники, односельці, щоб провести Юрія у вічність.
Під залпи почесної варти та звуки Державного Гімну України тіло Героя знайшло останній спочинок на кладовищі рідного села.
Війна перекреслила життя на півдорозі… І таких життів — тисячі. Скільки болю, скільки сліз, скільки зруйнованих доль…
Разом з вами ми розділяємо біль непоправної втрати.У цей важкий час схиляємо голови в глибокій скорботі та вдячності за подвиг вашого сина, чоловіка, брата — справжнього патріота України, який віддав життя за мир і свободу рідної землі.
Його мужність, відданість і любов до Батьківщини назавжди залишаться у серцях вдячних земляків.
Світла пам’ять про Героя ніколи не згасне — вона житиме у наших серцях і в незалежній Україні, за яку він віддав своє життя.
Вічна слава і вічна пам’ять нашому Захиснику!
Сахновецька сільська територіальна громада
Фотогалерея
View the embedded image gallery online at:
https://shepetivka.com.ua/novyny/kryminal/kryminal/18304-sakhnovetska-hromada-provela-v-ostanniu-zemnu-dorohu-soldata-mazura-yuriia-olehovycha.html#sigProId0ade3146ef
- Коментарі
- Увійти
- Зареєструватися
Коментувати… Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість Опублікувати Завантаження коментаря… Коментар буде оновлено через 00:00.
Будьте першим, хто залишить коментар.






Коментувати цю новину post