This article also available in English
505
ФОТО: Одеська обласна прокуратура
Прокурори Чорноморської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно співробітника комунального підприємства “Узбережжя Одеси” Одеської міськради, обвинуваченого в корупції.
Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури.
За даними слідства, у липні цього року чиновника викрили на одержанні неправомірної вигоди за безперешкодне отримання дозвільних документів та укладання договорів на здійснення підприємницької діяльності на пляжах міста.
Чоловік виступав посередником між підприємцями та Управлінням розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів міської ради. Він займався пошуком людей, зацікавлених в отриманні відповідних документів.
Співробітник комунального підприємства пропонував виготовити проєктну документацію для розміщення об’єктів торгівлі та подати її на погодження до Управління через ЦНАП. Після очікуваної офіційної відмови – обіцяв допомогу у позитивному розв’язанні питання за 2,7 тисячі доларів США.
Службовця затримали під час одержання неправомірної вигоди від місцевого підприємця за сприяння у розміщенні торгової точки на пляжі “Відрада”.
Дії чиновника кваліфіковані, як пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди, за попередньою змовою групою осіб. В разі доведення його провини обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
До того в Одесі затримали начальника одного з відділів Пересипської райадміністрації Одеської міськради за підозрою у тому, що він за 1,5 тисячі доларів США хабаря дозволяв торгувати на одному з пляжів міста. Підозрюваний вимагав гроші від громадянки за сприяння у наданні дозволу на розміщення торгівельної точки на пляжі “Лузанівка” в Одесі. У разі відмови, чиновник погрожував відмовити у розміщенні об’єкта роздрібної торгівлі.
Кирило Бойко








Коментувати цю новину post