0 Альона Ягольник13 лютого 2024, 10:02
Чоловік ловив рибу сітками у період нересту на території Кременчуцького водосховища.
Про це повідомили в Полтавській окружній прокуратурі 12 лютого.
За даними слідства, у квітні 2022 року чоловік наловив 140 кг риби. За висновком експертизи, такі дії заподіяли шкоди природному середовищу на понад 1,7 млн грн. З метою її відшкодування прокурори до обвинуваченого пред’явили позовну заяву.
Наразі до суду направили обвинувальний акт за незаконне зайняття рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду.
Браконьєрство на Полтавщині
30 січня правоохоронці провели профілактичний рейд по Сулинському заказнику Кременчуцького водосховища. Під час нього виявили на узбережжі 3 мішки зі свіжовиловленою рибою вагою майже 100 кг. Також знайшли 6 сіток загальною довжиною 430 м, які покинули браконьєри.
Також засудили двох чоловіків, які незаконно рибалили. За даними слідства, чоловіків затримали у березні 2023 року на річці Сула, в межах Оболонської територіальної громади. Зловмисники забороненим знаряддям виловили понад 200 рибин.
Правоохоронці затримали двох чоловіків, які незаконно ловили рибу. Порушників виявили під час проведення рейду на річці Ворскла в межах регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський». Браконьєри встигли виловити 53 карася сріблястого та ляща. Тепер їм доведеться компенсувати завдані збитки у розмірі 66 тис. 224 грн.
Правоохоронці виявили браконьєрство на Полтавщині та спіймали рибалку під час патрулювання річки Хорол. Чоловік виловив майже 30 кг риби за допомогою забороненої електровудки.
У чоловіка вилучили човен, електровудку та рибу. Тепер поліція розслідуватиме незаконне зайняття рибним промислом, вчинене із застосуванням електроструму. Санкція статті передбачає максимальне покарання – до трьох років позбавлення волі. Тривають слідчі дії.