Житель Волині залучив до схеми двох водіїв рейсового автобуса закордонного прямування, один із яких із Черкащини.
Про це повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України – Західний кордон.
Водії приховували у конструктивних особливостях автобусу чоловіків та перевозили їх через українсько-польський кордон. Днями у пункті пропуску «Ягодин» водіїв із Черкаської та Запорізької областей затримали при спробі вивезти за кордон громадянина, сховавши його у спеціально обладнаному місці для відпочинку водіїв. Чоловік віддав водію частину грошових коштів у розмірі 7 тисяч доларів США.
Організатора затримали під час спроби виїзду за кордон через один із пунктів пропуску на Львівщині. За організацію незаконних подорожей волинянин брав 20 тисяч доларів США, які розподіляв між усіма учасниками схеми. Підшукувала «клієнтів» 43-річна жителька Волині.
Фігурантам кримінального правопорушення повідомлено про підозри та обрано міру запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронних засобів контролю (браслетів).