ВЮБЛ – Юнаки
В чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків 2013 року народження у Вінниці відбулись матчі серед команд за 1-8 місця. Для чотирьох команд це були останні матчі третього етапу.
Дві перемоги в зіграних матчах здобула КДЮСШ-2 (Харків), який завершив етап з чотирма перемогами в семи іграх. Одеська SBA виграла один матч і теж гарантувала собі вихід до Фіналу шести.
КЗ ДЮСШ Олімпійські надії (Полтава) програв два матчі і завершив етап без перемог, також не вийшли до Фіналу шести господарі туру вінницька МСДЮСШОР, яка виграла вдома один матч. Загалом команда Вінниці виграла два матчі, але в особистій зустрічі програла столичній КДЮСШ Маяк Оболоні, тому точно опиниться нижче в турнірній таблиці.
В зіграних матчах форвард харківської КДЮСШ Олександр Казімірчук в середньому набрав 35.5 очка, 11.0 підбирання та 4.0 передачі, два дабл-дабли оформив гравець вінницької команди Денис Кушнір – 20.5 очка та 18.5 підбирання.
Результати матчів:
МСДЮСШОР (Вінниця) — КЗ ДЮСШ Олімпійські надії (Полтава) 67:35
SBA (Одеса) — КДЮСШ-2 (Харків) 51:68
КЗ ДЮСШ Олімпійські надії (Полтава) — SBA (Одеса) 15:52
КДЮСШ-2 (Харків) — МСДЮСШОР (Вінниця) 88:79
Discussion about this post