Туалет для МГН на першому поверсі у поліклініці №2 – без туалетного паперу
Про це йдеться у матеріалі “18000” – “Який стан туалетів у поліклініках Черкас: що там є, а чого бракує”.
В один із будніх днів, журналістка “18000” побувала у вбиральнях усіх черкаських поліклінік. Відвідавши зо двадцять туалетних кімнат, побачити там паперу не вдалося. Лише у поліклініці №1 в одній вбиральні для людей з інвалідністю на першому поверсі, яку замикають на ключ, були паперові рушники і гігієнічні одноразові накладки на унітаз.
Також у половині відвіданих вбиралень не було мила чи дезінфекційного засобу, а дозатори для них – порожні, поламані або взагалі відсутні.
“Який стан туалетів у поліклініках Черкас: що там є, а чого бракує“.
Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.
Discussion about this post