Фото – «Укрзалізниця»
0 Анастасія Татаренко04 серпня 2024, 09:08
Ракетний обстріл, який стався у ніч на 4 серпня, пошкодив залізничну інфраструктуру на Полтавщині.
Про це 4 серпня повідомили в Укрзалізниці.
Унаслідок обстрілу пошкоджені колії, контактна мережа та опори. Низці потягів Харківського напрямку змінили маршрути, але через це вони слідують із затримками.
Відновлювальні роботи вже розпочали. Частину поїздів запустили з резервними тепловозами, хоча наразі практично повністю відновили енергопостачання. Обійшлося без постраждалих.
Ворожа атака Полтавщини у ніч на 4 серпня
Росіяни намагалися атакувати Полтавщину керованими ракетами Х-59.
Уночі в одному з районів Полтавщини могли чути звуки вибухів. В області працювала ППО. За попередньою інформацією постраждалих немає. Влучань у цивільну інфраструктуру також не зафіксовано.
Повітряні Сили ЗСУ 4 серпня повідомили, що вночі Полтавщину ворог намагався атакувати двома керованими ракетами Х-59 з Курської області. Також у ніч на 4 серпня ворог завдав удару двома зенітними ракетами С-300 по Харківщині.
Силами мобільних вогневих груп за ніч вдалося збити п’ять «Шахедів» на Херсонщині, Дніпропетровщині, Кіровоградщині та Запоріжжі.
Нагадаємо, що уночі, з 2 на 3 серпня, оборонці відпрацювали по всіх цілях. Постраждалих і влучань не зафіксували. Про загрозу для Полтавщини Повітряні Сили ЗСУ повідомили о 23:42 2 серпня. Тоді декілька груп ударних БпЛА з Сумщини рухалися у напрямку області.
ЗМІСТ писав, що у ніч на 1 серпня росіяни атакували Україну балістичними ракетами та дронами. Протиповітряна оборона працювала й на Полтавщині. Радіотехнічні війська виявили та здійснили супровід семи «Шахедів». Усі дрони знищила протиповітряна оборона на Полтавщині, Київщині, Херсонщині та Дніпропетровщині.
Окрім цього, російська армія неодноразово атакувала Полтавщину з індексом «Х». Удари по цивільним обʼєктам завдавали ракетами, які виготовляє конструкторське бюро «Радуга» у місті Дубна в Росії. Тут створюють «Кинджали», «Калібри», «Іскандери», «Циркони» і мало не половину модельного ряду з індексом «Х». Ними били по «Амстору» у Кременчуці та приватним будинкам Полтавщини.