Фото ЗМІСТу
1 Анастасія Чайковська11 грудня 2024, 15:12
Презентація документального фільму «Уроки щастя» зібрала освітян та небайдужих полтавців.
Презентація кінострічки «Уроки щастя» відбулася 10 грудня за підтримки кінотеатру Multiplex.
Полтавці донатять на армію після перегляду стрічки
Голова громадської організації «Зміст Полтава» і співпродюсерка фільму Аліса Куценко розповіла, що показ фільму важливий, аби якомога більше полтавців дізналися про час в укриттях:
«Наших дітей щодня заганяють в укриття російські ракети та дрони. Здається, що тилова Полтава не має такого сильного відбитку війни, як фронтові міста. Проте, створюючи це кіно, ми побачили його в очах школярів. Наша героїня – Наталія Григорівна – викладає для дітей у Науковому ліцеї №3 й очікує на повернення свого сина з фронту. Ця історія – про неї та її кожну полтавську дитину, чий час забирає війна».
Аліса Куценко
Режисер стрічки Олексій Єрошенко говорить, що назвав кіно «Уроками щастя» не випадково. Спершу документальний фільм мав бути полтавським щоденником освіти в укритті, проте реальний стан справ наштовхнув на інші акценти:
«Я навіть не знав, що в Україні запровадили уроки щастя на державному рівні. Наше кіно отримало таку назву завдяки вчителям, які попри усі удари йдуть до своїх учнів, щоб зробити їх щасливими. Такі очікувані і щасливі уроки сьогодні ми маємо завдяки вчителям».
Олексій Єрошенко
Під час презентації фільму учасники показу зробили внесок на збір для 157-ї бригади – 8 тис. 793 грн. Військовим необхідно придбати пульт DJI RC Plus. Долучитися до збору можуть усі охочі.
Ірина Григорівна та директорка ліцею Ірина Миколаївна під час презентації
Кадр фільму «Уроки щастя» Обговорення фільму «Уроки щастя» Перегляд стрічки відвідали 87 полтавців«Уроки щастя» – кіно про викрадене війною дитинство у Полтаві. 3 вересня ознаменувалося найстрашнішим ракетним обстрілом Полтави від початку війни. Того дня діти терміново залишали школу, аби вирушити до укриття, аж в місті пролунали вибухи. Також у фільмі показано, як довго для дітей тягнеться час в укриттях.
За допомогою стрічки автори прагнуть показати атмосферу, в якій опиняються учні та вчителі, проводячи десятки годин в укриттях.
11 грудня о 20:00 премʼєра фільму відбудеться на YouTube-каналі ЗМІСТу.