Соціологи досліджували, як українці ставляться до критики влади залежно від того, як вони оцінюють єдність українського суспільства.
Так, серед тих, хто бачить скоріше єдність або хоча б в рівній мірі елементи єдності та роз’єднаності, переважна більшість (67-68%) хочуть бачити критику влади конструктивною або щоб її взагалі не було.
Такими є дані опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), пише Фіртка.
Лише чверть таких респондентів вважають, що має бути жорстка безкомпромісна критика.
Серед же тих, хто вже зараз бачить переважно роз’єднаність, 49% наполягають на жорсткій безкомпромісній критиці, і стільки ж 49% — що критика, якщо і є, то має лишатися в конструктивних рамках.
Нагадаємо, 44% українців вважають, що в українському суспільстві сьогодні є єдність. Таку думку підтримують 50% мешканців західних областей.
Довідково: опитування провели 16-22 травня методом телефонних інтерв’ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів і подальшим статистичним зважуванням).
Опитали 1 067 респондентів, які живуть у всіх регіонах країни, які підконтрольні Уряду України.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну
Мобілізація по-новому: прикарпатцям розповіли про головні зміни, які пропонує влада
«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці
Виїзд з України та новий закон про мобілізацію: хто може перетинати кордон та як чоловіки гинуть, тікаючи від призову