Поліцейські затримали двох місцевих жителів, яких підозрюють у незаконному обігу наркотиків, а також у зберіганні зброї та боєприпасів.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Черкаської області.
У помешканнях підозрюваних провели обшуки. В одного із чоловіків виявили гранату М-67 із запалом, пістолет із набоями, близько сорока блістерів з наркотичними пігулками, електронні ваги, скляні колби, шприци та ємності з рідинами.
У іншого – знайшли зіп-пакети з речовиною, схожою на метадон, майже двісті таблеток "метадон", чорнові записи, мобільні телефони, електронні ваги, близько 70 тисяч гривень готівки, скляні колби, пристрої для куріння та невідомі речовини.
Усі вилучені речі направили на експертизу. Обом чоловікам оголосили підозру. Затриманих помістили до ізолятора тимчасового тримання. Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Розслідування триває.
Discussion about this post