Керівника ветпункту на Одещині оштрафували за вимагання хабаря
(Фото: Нацполіція в Одеській області) Суд затвердив угоду прокурора та колишнього завідувача одного з пунктів ветеринарної медицини в Одеській області й призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 51 тисячі гривень. Про це повідомили...
ПОДРОБНЕЕ






