This article also available in English
733
Фото: спецпрокуратура
На хабарі в Одеській області затримали начальницю групи інспекторів прикордонного контролю. Посадовиці оголосили підозру в одержанні неправомірної вигоди.
Про це повідомили у спецпрокуратурі у сфері оборони південного регіону.
За версією слідства, начальниця організувала схему вимагання хабарів від чоловіків призовного віку, які прагнули перетнути державний кордон України з Республікою Молдова без належної перевірки. За 3000 доларів США прикордонниця обіцяла забезпечити безперешкодний перетин кордону.
У березні 2025 року, під час виконання своїх обов’язків на контрольному пункті пропуску, вона здійснила перетин для одного з таких чоловіків.
Фото: спецпрокуратура у сфері оборони південного регіону.
Після того, як вона отримала хабар у розмірі 3000 доларів США, правоохоронці затримали підозрювану, все це відбулося під їхнім контролем.
Наразі прикордонниці обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 130 204 грн. За цей злочин жінці загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Напередодні правоохоронці затримали в Одесі двох військовослужбовців за підозрою у вимаганні хабаря від чоловіка, який знаходився на обліку одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки як особа, що ухиляється від мобілізації.
Перед тим працівники Державного бюро розслідувань спільно зі Службою безпеки України повідомили правоохоронцю про підозру у тому, що він за гроші обіцяв чоловікам зняти їх з розшуку військовозобов’язаних.
Раніше ДБР повідомило про викриття організованої групи лікарів, які допомагали здоровим чоловікам призовного віку отримувати медичні документи, що дозволяло медико-соціальній експертній комісії визнавати їх непридатними до служби.
Андрій Колісніченко
Discussion about this post