Фото – Пирятинська громада
0 Альбіна Ковпак25 березня 2024, 10:03
Володимир Максименко – бджоляр за фахом, який став воїном. Через місяць після загибелі на Харківщині воїн повернувся у рідну громаду на щиті.
Про це повідомили у Пирятинській громаді. Володимир Максименко загинув 27 лютого, а 23 березня захисникові віддали останню земну шану й поховали у рідному селі.
Бойовий шлях Володимира Максименка
Воїн народився 17 травня 1981 року в селі Григорівка колишнього Гребінківського району. У 1996 році закінчив Смотриківську школу та здобув фах бджоляра у Київському державному навчально-виробничому учбовому комбінаті.
Все трудове життя чоловіка минуло у Смотриках – з 2000 року і до моменту мобілізації він працював трактористом у місцевому агропідприємстві.
На захист України Володимир Максименко став 27 січня 2023 року. Служив лінійним наглядачем відділення зв`язку механізованого батальйону. Після року служби, 27 лютого, життя захисника обірвалося поблизу Синьківки Куп`янського району на Харківщині.
Мати втратила єдиного сина, дружина – чоловіка, а троє дітей – батька.
Вічна пам’ять герою.
Згадаймо імена полеглих за Україну воїнів-земляків
Воїн Олександр Зівановський майже два роки стояв на захисті країни, проте мінометний обстріл на Донеччині обірвав його життя.
Сергій Безручко два роки боронив Україну на фронті. Життя військовослужбовця забрав бій на Запоріжжі. Церемонія прощання із військовослужбовцем відбулася у головному соборі Полтави 22 березня.
Уперше на захист України Дмитро Грабовий став у 2015 році, а з початком повномасштабної війни вдруге долучився до війська. Життя захисника обірвалося на Дніпропетровщині. Згодом воїна поховали у рідному місті на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».
У Ланнівській громаді в останню путь провели захисника Олександра Пилипенка, який тримав оборону на Запорізькому напрямку. Свій останній бій Олександр Пилипенко прийняв 15 березня 2024 року.